Kto sme

O našej spoločnosti

Kovo-Atyp Maretta Peter

Táto firma nie je nováčikom na trhu v oblasti kovo výroby a jeho obrábania, výroby rôznych oceľových konštrukcií, schodísk, zábradlí, prístreškov, brán, reklamných plôch a mnoho iných atypických konštrukcií, alebo sústruženie a frézovanie. Pôsobíme na trhu už od roku 1993 a máme dostatok skúseností i praxe. Stačí nám zavolať/napísať a dohodneme sa na obhliadku s cenovou kalkuláciou zadarmo. Taktiež poskytujeme samotnú montáž vrátane dodávok materiálov.
Naším cieľom je udržanie vysokého štandardu kvality. Taktiež využívanie najnovších technologických poznatkov a efektívnych metód pri projektovaní i výrobe aj dosiahnutie remeselnej dokonalosti a pretavenie skúseností do realizácií. Výsledkom takejto realizácie bude spokojný zákazník alebo obchodný partner.
Kovo-Atyp

Výrobný proces

01.

Požiadavka

Vždy sa snažíme, aby bol zákazník spokojný a splnili sme jeho predstavu o funkčnosti a dizajne. Chceme čo najpresnejšie splniť prianie zákazníka. Po odbornej konzultácií a poradenstve nasleduje výroba.

02.

Výroba

Používame a pracujeme s najkvalitnejšími materiálmi ako sú: nerez (INOX): brúsený, surový, leštený; hliník (bez údržbový materiál) v surovom stave alebo s povrchovou úpravou), komaxit (prášková farba), oceľ (železo) v povrchových úpravách. S vyspelými technologickými postupmi. Kvalita a funkčnosť sú našou prioritou. Pi našej práci dbáme na detaily a požiadavky zákazníka.

03.

Montáž

Realizujeme montáž našich výrobkov v rámci celej SR. Naše skúsenosti sú zárukou kvalitnej a rýchlej montáže. Montáž u vás doma rýchlo a bez stresu.

04.

Servis

Na všetky výrobky u nás dostanete servis. Už sa nemusíte báť, stačí nás kontaktovať a problémy odstránime.

NÁŠ TÍM

Kreatívni ľudia tvoria kreatívne veci!

Michal Maretta

Zamestnanec

Šimon Maretta

Zamestnanec

Emanuel Maretta

Zamestnanec

Ján Pavol Maretta

Zamestnanec

Peter Maretta

Riaditeľ